Szukaj
O firmieOfertaReklamaKontakt

OFERTA

Pozycjonowanie

       Usługa standardowa
Na standardową usługę pozycjonowania składają się:
 • Analiza serwisu klienta w zakresie możliwości wypozycjonowania,
 • Analiza w zakresie słów kluczowych i pomoc w ich doborze,
 • Analiza konkurencji,
 • Wykonanie usługi pozycjonowania w zakresie określonym w umowie,
 • Raportowanie w czasie trwania umowy.

Usługi dodatkowe w zakresie pozycjonowania
Możliwe są również inne zabiegi jak:
 • Analiza w zakresie SEO i wskazówki dla webmastera,
 • Optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek (SEO),
 • Przedłużenie umowy i utrzymywanie serwisu na czołowych miejscach w wyszukiwarkach.
Cena
Cena usługi pozycjonowania zależy od kilku czynników jak choćby wybrane słowa kluczowe, branża, konkurencja.
Szczegółowej wyceny dokonujemy po analizie Twojego serwisu i zaproponowanych przez Ciebie słów kluczowych. Jeśli jest taka potrzeba przedstawiamy nasze propozycje odnośnie słów kluczowych, ewentualnie odnośnie przebudowy serwisu. Bierzemy pod uwagę Twoje oczekiwania oraz możliwości finansowe.
Jeśli nasze intencje w tych kilku kwestiach są zbieżne, możemy podpisać umowę na wykonanie usługi i przystąpić do pracy.


Tworzenie stron www

       Specyfikacja
Z doświadczenia wiemy, że najwięcej pracy przy tworzeniu nowego serwisu należy wykonać przy projektowaniu strony graficznej serwisu. Dlatego pierwszym krokiem do zbudowania Twojej strony www jest określenie na piśmie jej specyfikacji, czyli: wyglądu graficznego serwisu (każdej podstrony z osobna), wszelkiego rodzaju szczegóły takich, jak np. ilość pól w bazach danych, wymagania stawiane modułowi administracyjnemu itp.
      
Umowa
Przed przystąpieniem do pracy nad Twoją nową stroną konieczne jest podpisanie umowy, która szczegółowo określa zadania i obowiązki obu stron oraz chroni ich prawa.
      
Wykonanie
Po zaakceptowaniu specyfikacji i podpisaniu umowy wystarczy tylko trochę pracy fachowego kodera, aby Twój serwis ujrzał światło dzienne.
      
Cena
Jej cena zależy od liczby podstron, z których będzie się składał serwis oraz ich budowy. Wyceny dokunujemy po poznaniu Twoich preferencji i oczekiwań.
      
Dodatkowe opcje
Dodatkowo możliwa jest:
 • optymalizacja serwisu dla wyszukiwarek (SEO),
 • stworzenie panelu administracyjnego (CMS) abyś samodzielnie mógł zarządzać treścią na swojej stronie,
 • pozycjonowanie Twojego nowego serwisu czyli jego promocja i reklama w Internecie.


Tworzenie sklepów internetowych

       Idea
Sprzedaż towarów i usług przez Internet przeżywa obecnie niesamowity boom. Podstawowa korzyść z posiadania sklepu internetowego to niższe koszty utrzymania niż w przypadku sklepu tradycyjnego. Nie ponosisz wysokich miesięcznych opłat za wynajem i utrzymanie lokalu oraz kosztów zatrudnienia pracowników. Pozostaje koszt zaprojektowania i wykonania sklepu, wykupienia domeny oraz miejsca na serwerze. Resztą możesz zająć się Ty, ponieważ dobrze zaprojektowany i zaprogramowany sklep internetowy umożliwia skuteczną prezentację aktualnej oferty, przyjmowanie zamówień i ich dalszą obsługę, czyli wystawianie faktur, obsługę magazynu, obsługę płatności i wysyłki towaru.
      
Specyfikacja
Pierwszym krokiem do stworzenia Twojego sklepu jest określenie na piśmie jego specyfikacji, czyli: asortymentu sklepu, wyglądu graficznego, sposobu prezentacji produktów, administracji, obiegu dokumentów. Każdy sklep internetowy wykonany jest i dostosowany do indywidualnych preferencji i potrzeb Klienta.
      
Umowa
Przed przystąpieniem do pracy nad Twoim sklepem internetowym konieczne jest podpisanie umowy, która szczegółowo określa zadania i obowiązki obu stron oraz chroni ich prawa.
      
Wykonanie
Po zaakceptowaniu specyfikacji i podpisaniu umowy wystarczy tylko trochę pracy fachowego kodera, aby Twój sklep internetowy pojawił się w sieci. Po skutecznym pozycjonowaniu stanie się widoczny w wyszukiwarkach i zacznie zarabiać dla Ciebie konkretne pieniądze.
      
Cena
Cena wykonania sklepu internetowego zależy od zastosowanej technologii oraz stopnia jego skomplikowania. Wykonujemy sklepy autorskie od podstaw i stosujemy sprawdzone technologie jak osCommerce. Wyceny dokunujemy po poznaniu Twoich preferencji i oczekiwań.

W przypadku sklepu konieczna jest jego reklama i odpowiednie pozycjonowanie.


Kampanie reklamowe

       Płatne kampanie w wyszukiwarkach
Na Państwa życzenie zaproponujemy również założenie i monitorowanie płatnych kampanii reklamowych w Google, Onecie oraz Wirtualnej Polsce (i innych wybranych portalach i serwisach tematycznych). Płatna reklama będzie doskonałym uzupełnieniem pozycjonowania, nie jest jednak w stanie go zastąpić.
      
Korzyści
Dużym atutem tego typu formy reklamy w Internecie jest szybka możliwość zaprezentowania witryny w Internecie, targetowanie grupy docelowej, śledzenie skuteczności kampanii oraz wiele innych. W połączeniu ze skutecznym pozycjonowaniem może przynieść Twojemu biznesowi niesamowite rezultaty finansowe.
      
Pomoc
Oferujemy pełną pomoc i nasze pośrednictwo w planowaniu i zamawianiu płatnych kampanii w wyszukiwarkach Google, Onet, WP i innych.
      
Ranking popularności wyszukiwarek wśród polskich Internautów

   Wyszukiwarka      Udział na polskim rynku   
   google.com
87.7%
   onet.pl
5.5%
   wp.pl
2.5%
   msn.com
1.1%
   interia.pl
1.0%
   szukacz.pl
0.7%
   yahoo.com
0.2%
   o2.pl
0.1%
   altavista.com
0.1%

Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic, 28.VIII.2007 - 3.IX.2007.
www.ranking.pl